Hakkımızda

MEBSAN

2005 Yılında bir aile firması olarak kurulan, tüketicilerin talep ve istekleri doğrultusunda hareket eden, bilgili tecrübeli ve uzmanlaşmış kadrosu ile MEBSAN markası adı altında hizmet vermekteyiz.

Yöresel peynir çeşitleri,ithal peynir çeşitleri, yeşil-siyah zeytin çeşitlerini ; T.C. Sağlık Bakanlığı standartlarında ; çeşitli gramajlarla vakumlanmış ambalajlarda, son tüketici olan sizlerin kullanımına uygun olarak imal edip beğeninize sunmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu zamana kadar ticari ahlaktan ödün vermeden, gıda kalite standartlarına uygun olarak faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

MB Gıda ailesi olarak ; birçok kaliteli ürünümüzü ; tüketicinin üstün damak tadına hitap eden ve uygun fiyat politikasını benimsemiş bir şekilde sunmaktayız. İşimizde her zaman saygıyı ön planda tutarak kısa sürede kendi sektöründe tanınmış ve asla ilkelerinden taviz vermeyen bir firma olarak çalışmaktayız. İşimizin bir ekip çalışması olduğunun bilincinde olarak siz değerli tüketicilerimizin ve iş ortaklarımızın güven ve ilgisine layık olabilmek amacıyla bugün ve gelecekte hizmet vermeye hep birlikte devam edeceğiz .

Saygılarımla

Yönetim Kurulu Başkanı

Mehmet KAYTAN

MB-GIDA Arge ve Yatırımlar

Çalışanlarımızla birlikte Ar-Ge ve diğer yatırım planlarını yürüterek sağlıklı ve hijyenik ortamda ürün paketlemekteyiz.

  • Yöresel Ürünler
  • İthal Peynir Çeşitleri
  • Yeşil - Siyah Zeytin Çeşitleri
Yöresel peynir, ithal peynir, siyah zeytin yeşil zeytin mebsan mbgıda

Lezzeti ve Kalitesinin Sırrı

M-B Gıda olarak günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kalite, damak tadı, uygun fiyat ve doğru-zamanında lojistik hizmetimiz, işimize saygıyı ön planda tutmuş, kısa sürede kendi sektöründe tanınmış ve asla ilkelerinden taviz vermeyen bir firma olarak çalışmaktayız.

MEBSAN - MB GIDA

Copyright © 2018 All Rights Reserved - Web Tasarım - Seo: SAHANET.NET | Yasin ŞAHAN